NoNoobs 2011/12 2013 2014 2015 2016 2017 2018/2019 Raporty Zaloguj Załóż nowe konto
Przypomnij hasło
Twitter Facebook Goldenline Linked In Linked In
prevnext
Prelegenci BZWBK MasterCard Spot Clavenna spot Skuza Spot Gola Spot Zaremba spot Gawronski spot Koscielny spot Wrobel generationmobile.pl/raport 2013

Prelegenci

Śledź zmiany na naszej stronie i na FB! Prelegentów ujawniamy sukcesywnie :)


Stefan Batory

Stefan Batory

prezes zarządu , iTaxi.pl, Booksy

Z wykształcenia matematyk, z zawodu przedsiębiorca i manager, z zamiłowania biegacz, ultramaratończyk. Założyciel notowanej na NewConnect spółki eo Networks S.A, która jako jedyna polska firma przez 7 lat z rzędu jest wyróżniana w prestiżowym rankingu Deloitte Fast 50 CE klasyfikującym najszybciej rosnących firm technologicznych w Europie Środkowej i Wschodniej. Współtwórca wielu startupów, m.in. Sensi Soft, iTaxi, Musli.TakJakChcesz.pl i Booksy. Prywatnie mąż Ani, tata Julka i Agatki. Jeden z nielicznych Polaków, którzy ukończyli morderczy Marathon des Sables.

Jakub Bojanowski

Jakub Bojanowski

partner w dziale zarządzania ryzykiem, lider sektora TMT w Polsce, Deloitte

Odpowiada za prowadzenie usług związanych z audytem i doradztwem w zakresie systemów informatycznych oraz systemów kontroli wewnętrznej. Wielokrotnie uczestniczył w przedsięwzięciach podnoszenia bezpieczeństwa w instytucjach finansowych oraz przedsiębiorstwach przemysłu ogólnego. Nadzoruje projekty związane z zarządzaniem ryzykiem, zapewnieniem kontroli, zarządzaniem przedsiębiorstwem, przegląd systemów kontroli wewnętrznej oraz audyty operacyjne. Opracował usługę związaną z wprowadzaniem systemów audytu wewnętrznego i kontroli wewnętrznej w polskich przedsiębiorstwach sektora publicznego. Brał udział w różnorodnych projektach informatycznych, związanych z wdrażaniem systemów, oceną ich wiarygodności oraz przygotowywaniem planów kontynuacji działalności. Jest specjalistą w zakresie opracowywania i wdrażania polityki bezpieczeństwa. Lider zespołu TMT, świadczącego usługi doradcze firmom z branży Technologii, Mediów i Telekomunikacji.

Miłosz Brakoniecki

Miłosz Brakoniecki

dyrektor w obszarze bankowości mobilnej i internetowej, Bank Zachodni WBK

Odpowiada za biznes bankowości internetowej i mobilnej oraz sprzedaż produktów Banku przez elektroniczne kanały dystrybucji. Odpowiedzialny min. za wdrożenie funkcji sprzedażowych w BZWBK24 ('produkty na klik'), wdrożenie i rozwój usług BZWBK24 Mobile oraz projekty związane z wdrażaniem nowych metod płatności elektronicznych. Dr nauk humanistycznych UAM w Poznaniu.

Michał Brański

Michał Brański

członek zarządu WP ds. strategii i produktu

Współzałożyciel i Członek Zarządu o2 Sp. z o.o., podlegają mu serwisy newsowe, społecznościowe
i e-commerce. Aktywny twórca nowych serwisów o2.
Laureat Webstara 'Człowiek Roku Polskiego Internetu' [2006] - nagrody przyznanej współzałożycielom o2 w konkursie organizowanym przez Webfestiwal oraz Nagrody Przedsiębiorca Roku [2004] - w konkursie Ernst & Young przyznanej w kategorii Nowy Biznes. Współzałożyciel funduszu Sail Fund.

Gra namiętnie i z powodzeniem w squasha. Zainteresowania: literatura XX wieku i współczesna, teoria mediów, socjologia. Ma żonę oraz dwóch synów.

Jan Chichłowski

Jan Chichłowski

brand manager, Vivid Games

Brand Manager w firmie Vivid Games S.A., największego producenta gier mobilnych w Polsce. Od początku swojej obecności w Vivid Games zarządza i opiekuje się marką Real Boxinga, która pojawiając się na wielu platformach sprzętowych zyskała ogromne uznanie na arenie międzynarodowej oraz odniosła olbrzymi sukces komercyjny. Marketingiem marek zajmuje się od 8 lat. Swoje doświadczenie zdobywał pracując w korporacjach farmaceutycznych, gdzie miał okazje pracować nad największymi brandami konsumenckimi na polskim rynku. Jego obszary specjalizacji to komunikacja marketingowa, insighty konsumenckie oraz język reklamy.

Lysa Clavenna

Lysa Clavenna

mobile innovation lead, Samsung

Lysa Clavenna is the Mobile Innovation Lead within Samsung’s European Product Innovation Team.  Lysa began her career as a Fashion Designer and then transitioned to the world of innovation after an MBA and a year at MIT. 

Yannick Debaupte

Yannick Debaupte

european director, Nokia Ecosystem and Developer Relations

Born in France and currently based in Finland, I oversee the Nokia European team charged with making developers successful in turning Apps into a sustainable business.  I joined Nokia in 2004 in SA to manage handset distribution across sub-Saharan Africa.  I was also in charge of Nokia B2C channels in Eurasia (150 Nokia physical Branded Retails stores/e-commerce shops in Russia and Turkey).  Now based in Espoo, Finland, Yannick’s role sees him direct an European team charged with engaging developers to create great, locally relevant apps. The role of Yannick and his team, further than support for apps creation, is to make developers successful in turning Apps into business.

Aleksander Gawroński

Aleksander Gawroński

dyrektor ds. bankowości elektronicznej, mBank

Odpowiedzialny za rozwój elektronicznych kanałów dla klientów korporacyjnych w mBank, z bankowością związany od ponad 10 lat, lider wielu projektów rozwojowych w zakresie produktów transakcyjnych. W 2013r. wraz z zespołem projektowym stworzył kompleksową bankowość mobilną B2B – mBank CompanyMobile, rozwiązanie z unikalnym i interaktywnym modelem współpracy z użytkownikiem. Absolwent  SGH kierunku Metody Ilościowe, studiował także informatykę, prelegent na wielu konferencjach poświęconych innowacjom, prywatnie pasjonat wardriving’u i ethical hacking.

Bartłomiej Gola

Bartłomiej Gola

CEO, SpeedUp Venture Capital Group

Zarządza grupą funduszy SpeedUp Venture Capital Group. Jest zafascynowany przedsiębiorczością, tworzeniem nowych bytów i ich wartości. Uwielbia stan, który towarzyszy rozwiązywaniu problemów, pokonywaniu trudności, osiąganiu celów. Uważa się za humanistę, dlatego bardzo wierzy w technologię. Jego zdaniem technologia nie czyni nas mniej ludzkim - jest wręcz przeciwnie.
Studiował na Poznańskiej Akademii Ekonomicznej (dziś Uniwersytet Ekonomiczny), po studiach związał się z branżą marketingową. Był jednym z założycieli spółki BTL, która w 2002 roku została przejęta przez amerykański holding Omnicom. Od 2007 roku założyciel i partner SpeedUp Group. Wieloletni Prezes Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego.
Ma na swoim koncie kilkadziesiąt artykułów i publikacji dotyczących strategii przedsiębiorstw, strategii marketingowych.

Wojciech Kaliciński

Wojciech Kaliciński

współzałożyciel i CTO, We Like CAPS!

Współzałożyciel i CTO w agencji We Like CAPS! (część grupy Kalicińscy.com), odpowiedzialny za dobór technologii i rozwój oprogramowania. Jako jedyny w Polsce posiada tytuł Google Developer Expert w zakresie platformy Android, z którą związany jest od samego początku jej istnienia. Regularnie dzieli się wiedzą z innymi pasjonatami nowych technologii na spotkaniach organizowanych pod szyldem Google Developer Groups.

Karol Kopańko

Karol Kopańko

bloger, Antyweb.pl

Bloger Antyweb.pl, gdzie pisze o nowych technologiach i ich wpływie na nasze życie. Analityk Mindshare. Współpracownik Wprost, Gościa Niedzielnego i CD-Action, szef działu Felieton magazynu Magiel, gdzie uwielbia bawić się w futurologię. Student Szkoły Głównej Handlowej, wypełniający sobie czas szukaniem ciekawostek odrywających go od nauki. Kocha porywające dyskusje, ubóstwia ciekawe filmy i wciągające gry, lubi zmęczyć się grając w siatkówkę, ciężko go oderwać od trzymających w napięciu książek.

Maciej Kornatowski

Maciej Kornatowski

leader, business development, MasterCard Europe SPRL

Karierę rozpoczął w Crowley Data Poland pracując jako Kierownik Produktu wdrażający usługi związane z dostępem do Internetu i transmisją danych. Następnie zajmował się projektami strategicznymi i partnerstwami w Polskiej Telefonii Cyfrowej, a następnie w Polkomtelu. W MasterCard odpowiada między innymi za rozwój płatności mobilnych MasterCard® Mobile.

Remigiusz Koscielny

Remigiusz Koscielny

współzałożyciel i CEO, Vivid Games

Współzałożyciel i CEO Vivid Games S.A., największego producenta gier mobilnych w Polsce. Największym sukcesem jest gra Real Boxing, która pojawiając się na wielu platformach sprzętowych uznała międzynarodowe uznanie oraz sukces komercyjny. Podczas 11 lat pracy w branży gier komputerowych współpracował z liderami w branży realizując prawie 200 różnego projektów. Posiada szeroką wiedzę i doświadczenie z zakresu kreacji nowych gier, ich produkcji, nadzoru artystycznego, redagowania treści. Doświadczenie biznesowe, głęboka znajomość rynku, zagadnień związanych z produkcją gier oraz cechy charakteru pozwalają na doprowadzenie do sukcesu zamierzonych i ambitnych przedsięwzięć.

Agata Kozak

Agata Kozak

COO, Bloxy & Next Is Great

Prowadzi Next Is Great i Bloxy, w ramach których od 3 lat tworzy i wydaje aplikacje mobilne. Wielokrotnie nagradzane anglojęzyczne serie edukacyjne Pirate Trio i Geek Kids cieszą się uznaniem i popularnością wśród amerykańskich dzieci, rodziców i nauczycieli. Bloxy to innowacyjny projekt przenoszący dzieci w mobilny świat klocków 3D.

Jakub Krzych

Jakub Krzych

współzałożyciel i CEO, Estimote, Inc.

Współzałożyciel i CEO spółki Estimote, Inc., startupu hardware’owego z portfolio kalifornijskiego akceleratora YCombinator. Przed Estimote zakładał i współtworzył AdTaily, największą sieć reklamy samoobsługowej w Polsce, gdzie pełnił funkcję Członka Zarządu oraz Dyrektora Produktu.

Grzegorz Marczak

Grzegorz Marczak

bloger, Antyweb.pl

Rocznik 74. Pasjonat nowych technologii, kibic wszelkich form przedsiębiorczości i kreatywność. Sympatyk startupów, ceniący ludzi skromnych i pracowitych. Również startuper, który z sukcesem prowadził i sprzedał serwis pytamy.pl.
Na co dzień bloger na Antyweb.pl oraz mąż i tata dla dwójki wspaniałych urwisów.

Tomasz Niewiedział

Tomasz Niewiedział

dyrektor obszaru bankowości mobilnej i internetowej, Bank Zachodni WBK

Absolwent Uniwersytetu Poznańskiego ze specjalizacją w dziedzinie Informatyki  oraz Historii. Od 1995 roku pracuje w sektorze finansowym. W latach 2000 - 2004 pełnił funkcję Dyrektora Obsługi i Eksploatacji nadzorując działalności wszystkich krytycznych systemów w Banku Zachodnim WBK SA. Od 2004 roku  jako Dyrektor Obszaru Rozwoju Systemów był odpowiedzialny za rozwój systemów bankowych. Od 2013 roku odpowiada za działalność i rozwój nowych kanałów dystrybucji, zarządzając Obszarem Bankowości Mobilnej i Internetowej.

Dawid Ostrowski

Dawid Ostrowski

developer relations program manager, Google

Wielbiciel technologii, odpowiedzialny w Google za wsparcie deweloperów w Centralnej i Wschodniej Europie . Jego celem jest sukces polskich deweloperów w tworzeniu aplikacji i biznesów w oparciu o produkty i usługi Google. Pomaga firmom w podniesieniu jakości aplikacji i lepszej integracji z ekosystemem Google. Wspiera społeczności technologiczne i startupowe. Przez wiele lat był programistą-freelancerem w projektach różnej wielkości (od małych kilkuosobowych startupów, po najwiekszych graczy na rynku) w Polsce, USA, Niemczech, Belgii oraz Holandii. W wolnym czasie lubi grać w squasha.

Jarek Potiuk

Jarek Potiuk

CTO, Polidea

Od ponad 4 lat związany z Polideą. Doświadczony inżynier, od ponad 15 lat zafascynowany szeroko pojętym i ciągle ewoluującym 'mobile'. W przeszłości CTO w rodzimym startupie płatnościowo-mobilnym SkyCash, Tech Lead / Manager w Google, gdzie pomagał w rozwoju pierwszego polskiego centrum R&D w Krakowie - jeden z jego zespołów uczestniczył w debiucie platformy Android. Wcześniej Head of Technology w brytyjskiej firme Computaris, w której budował oprogramowanie dla infrastruktury operatorów telekomunikacyjnych. Ostatnio współorganizuje Mobile Central Europe - konferencję dla programistów i projektantów UI/UX pracujących w 'mobile'. Inżynier z krwi i kości, skutecznie łączący bycie programistą i liderem technologicznym.

Marek Przystaś

Marek Przystaś

CEO, Duckie Deck

Od 2006 roku stworzył ponad 900 edukacyjnych gier. W 2012 założył Duckie Deck - studio specjalizujące się w wytwarzaniu gier dla najmłodszych użytkowników urządzeń mobilnych. Finalista Launch Education & Kids oraz SXSW Education. Współzałożyciel przestrzeni co-workingowej Colab http://colab.pl.

Michał Sadowski

Michał Sadowski

założyciel i prezes , Brand24

Założyciel i Prezes Brand24 S.A. firmy zajmującej się monitoringiem Internetu. Startup Founder of the Year w konkursie The Next Web Startup Awards 2013 Poland. Autor bestsellerowej książki 'Rewolucja Social Media'. Programista i grafik. W wolnym czasie gitarzysta w grupie Band24.

Arek Skuza

Arek Skuza

CEO, iTraff Technology

Entrepreneur. Business maker. Featured by Forbes. One of the 50 (26th) most creative entrepreneurs in Poland (according to Brief Marketing Magazine). I love to sell and build business with people. My natural skills let me manage teams and work hard with them towards building companies value. Sales - Start ups - Ideas - Connecting people A global network of trusted friends within: Computing, Software, Design, Communication, Trade, Social behaviour and Drive.

Dariusz Sokołowski

Dariusz Sokołowski

co-founder, NoNoobs.pl

Z rynkiem internetowym związany praktycznie od samego początku. Dziennikarz Computer Studio, Gier Komputerowych, Cybera, Internet Standard. Przez 6 lat manager w Agorze, dołączył do zespołu Gazeta.pl w dziale sprzedaży. Przez blisko 7 lat szef sprzedaży online w International Data Group. Był również dyrektorem zarządzającym gram.pl - spółki prowadzącej serwis informacyjny, serwis społecznościowy oraz sklep skierowany do graczy. Wrócił do IDG Poland na stanowisko online business development director, które zajmował przez dwa lata. Obecnie prezes zarządu startupa NoNoobs.pl S.A. Prywatnie zainteresowany MMO, social mediami i gamifikacją.

Piotr Szostak

Piotr Szostak

dyrektor zarządzający, Nopattern

Z branżą związany od 14 lat. Praktyk z dziedziny nowych mediów oraz technologii . Pomysłodawca i współzałożyciel telewizji interaktywnej 4fun.tv, gdzie odpowiadał za uruchomienie telewizji oraz zarządzanie w początkowym okresie. Twórca projektów interaktywnych które z powodzeniem realizował m.in. dla TVP, Polsat, TV4, Agora, Eurozet, Agora, Stroer, Canal+, Infor. W latach 2002-2012 związany z firmą Comtica, gdzie pełnił kluczową rolę w rozwoju firmy i jej produktów. Jest pomysłodawcą i założycielem takich przedsięwzięć jak: Multiscreen.tv , Streemo, Styloskop Obecnie założyciel i Dyrektor Zarządzający Nopattern - agencji specjalizującej się w rozwiązaniach Multi-Screen.

Jarosław Śliżewski

Jarosław Śliżewski

dyrektor projektów mobile i wideo, Gazeta.pl

W różnych spółkach Agory od zawsze. Zaczynał jako dziennikarz. Potem zakładał Gazeta.pl i Wyborcza.pl. W przerwie cyfryzował jedno z większych rosyjskich wydawnictw książkowych. Dziś nadzoruje min tworzenie aplikacji Grupy (m.in Gazeta.pl Live i Sport.pl Live) i rozwój wspólnych z Microsoftem polskojęzycznych aplikacji kontentowych Bing. Potrafi udowodnić, że smartfon to największy wynalazek ludzkości od czasu żarówki i internetu. Z wykształcenia politolog i psycholog marketingu. Górnoślązak i czechofil. Chciałby kiedyś móc kontynuować swoje studia na uniwersytecie Karola w Pradze.

Agnieszka Świtkowska

Agnieszka Świtkowska

co-founder, NoNoobs.pl

Absolwentka Instytutu Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacja wiedza o dawnej książce i edytorstwo). Pracę w IDG Poland zaczynała w 1997 r. na stanowisku sekretarza redakcji Magazynu Cyber (kultowego magazynu traktującego o szeroko pojętej kulturze cyfrowej i internecie). W latach 1999 -2006 sekretarz redakcji tygodnika Computerworld. W latach 2006 r.- 2011 r. r organizowała konferencje Internet Standard, które zapoczątkowała konferencja Internet 2k6 - najpopularniejszy cykl spotkań branży internetowej. Do 2011 r zadania związane z organizacją konferencji łączyła z obowiązkami wydawcy Internet Standard.

Bolesław Tekielski

Bolesław Tekielski

dyrektor ds klientów kluczowych, Transition Technologies

Dyrektor ds. klientów kluczowych. Pasjonat dostępnych i użytecznych technologii, od ponad siedmiu lat związany z Transition Technologies S.A., początkowo jako developer, stopniowo przenosząc się w obszar zarządzania, obecnie odpowiedzialny za obszar sprzedażowy oraz badania i rozwój. Od samego początku współodpowiedzialny za stworzenie pakietu Seeing Assistant, pracując jako developer, projektant, szef zespołu, a wreszcie osoba odpowiedzialna za marketing i promocję aplikacji. W czasie wolnym entuzjasta rodzinnych wycieczek rowerowych oraz fotografii.

Łukasz Wejchert

Łukasz Wejchert

założyciel i szef firmy, Dirlango

Założyciel i szef firmy Dirlango, której działalność skupia się na dostarczaniu rozwiązań wykorzystujących potencjał internetu mobilnego i nowych technologii. W grudniu 2012 Dirlango udostępniło autorską aplikację Justtag, dzięki której użytkownicy mogą przechowywać różne korzyści w telefonie: karty lojalnościowe, karty pieczątkowe czy kupony rabatowe. Najnowszym projektem firmy jest Justtag WiFi – platforma WiFi zintegrowana z social media. W ciągu pierwszego roku działalności firmy zainwestował w iTaxi – pierwszą polską aplikację na smartfony do zamawiania taksówek a także w Virgin Mobile Polska – nowego operatora komórkowego w Polsce.  Od lutego 2014 Członek Rady Nadzorczej Grupy Wirtualna Polska. Jest także Członkiem Rady Fundacji FOR. Wcześniej, przez wiele lat pełnił funkcję Prezesa Zarządu Grupy Onet.pl, w skład której wchodzą m.in.: Onet.pl – największy horyzontalny portal internetowy, Sympatia.pl – serwis randkowy, Zumi.pl – lokalizator internetowy, OnetVOD – wideo w sieci. Do 2011 roku związany był również  z Telewizją TVN, gdzie pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu ds. Online. Urodził się w Polsce, ale przez 17 lat mieszkał w Danii. Jest absolwentem dublińskiego Portobello Business College (finanse i ekonomia). Aktywnie spędza czas wolny: jeździ na nartach, gra w tenisa. Lubi wyzwania i adrenalinę zarówno w sporcie, jak i w biznesie.

Adam Wesołowski

Adam Wesołowski

head of marketing, PizzaPortal.pl

Wcześniej pracował jako account strategist dla Google, gdzie zajmował sie m.in doradzaniem w strategii video (YouTube) klientom z branż FMCG i automotive. Przygodę z internetem zaczynał w portalu Nasza-klasa.pl (jako Product Manager), gdzie odpowiadał m.in za pierwsze wersje mobilne. Absolwent Tilburg University i Rotterdam School of Management na kierunku Innovation Management. Mieszkając w Holandii pracował dla firmy Layar, pioniera rozszerzonej rzeczywistości na smartfony. W wolnych chwilach gra w tenisa.

Bartosz Witoń

Bartosz Witoń

product owner – mobile, Grupa Allegro

Z m-commerce związany jest już ponad 5 lat. W Grupie Allegro, od samego początku, odpowiada za rozwój biznesowy aplikacji mobilnych Allegro, Aukro.ua, Aukro.cz, Molotok.ru. Wdrożył aplikacje na smartfony i tablet, na wszystkie najważniejsze platformy: iOS, Android oraz Windows Phone. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, specjalność elektroniczny biznes. Interesuje się zagadnieniami związanymi z m-commerce oraz użytecznością aplikacji mobilnych.

Tomasz Woźniak

Tomasz Woźniak

współwłaściciel i prezes zarządu, Future Mind

Aktualnie współwłaściciel i prezes zarządu Future Mind, firmy mającej za sobą ponad 30 realizacji aplikacji mobilnych. Future Mind od 2009 roku realizuje projekty na platformę na iOS i Android, na potrzeby własne i swoich klientów. W portfolio firmy znaleźć można m.in. oficjalne wersje aplikacji Kwejk.pl i Demotywatory.pl. Wspólnie z innymi klientami jak Next is Great, Future Mind współtworzył aplikacje odnoszące sukcesy również poza Polską jak Bloxy, Love to Count czy Geek Chees Academy. W 2013 roku firma była zaangażowana w projekt eLotek.pl, Fokus czy GetLaunch.com a także wykonała aplikację Envelo dla Poczty Polskiej. Tomasz Woźniak to także wykładowca i współtwórca zeszłorocznego App Academy w tym roku poprowadzi też zajęcia na studiach stacjonarnych w Collegium Civitas z przedmiotu Marketing Mobilny.

Borys Wróbel

Borys Wróbel

CEO, Redmobile & 1APP

Ekspert i weteran marketingu mobilnego – z sukcesem buduje marki na małym ekranie od ponad 8 lat. Obecnie rozwija Redmobile – mobile marketingową agencję full service, tworzącą strategie i kreacje dla marek w mobilnych mediach oraz 1APP - mobilny software house wyspecjalizowany w budowie mobilnych rozwiązań dla biznesu. Związany z marketingiem od 13 lat, wcześniej pracował m.in. dla pierwszej polskiej agencji mobilnej – Mobijoy, dla DougFaberFamily [obecnie Change Integrated], oraz Lowe GGK. Pracował z szeregiem marek takich klientów jak Unilever, Kompania Piwowarska, Coca-Cola, Mercedes, BMW, Chipita, Telekomunikacja Polska, PGE, Nestle, Tmobile. Jest członkiem zarządu Polskiego Stowarzyszenia Marketingu SMB, członkiem grupy mobile w ramach IAB Polska, aktywnie działa w obszarze mobilnej edukacji polskiego rynku reklamy. Jest mentorem spotkań start-up’owych, prelegentem i członkiem paneli eksperckich na konferencjach poświęconych kreacji oraz komunikacji marek w nowych mediach. Prywatnie fan MTB downhill’u, backpacker, od niedawna żeglarz i dumny tata. Pasjonują go sporty motorowe - głownie na PlayStation.

Marcin Zaremba

Marcin Zaremba

członek zarządu i współwłaściciel, Senfino

Obecnie jest członkiem zarządu i współwłaścicielem Senfino, softwarehouse’u skupionego na dostarczaniu dobrych produktów mobilnych. Wcześniej Head of Mobile Products w Grupie o2 i Head of Business w agencji Lovemobile (Grupa o2). Współzakładał magazyn Proseed, współorganizował Aulę Polskę, był zaangażowany przy powstawaniu App Academy jako organizator i wykładowca.

Piotr Zimolzak

Piotr Zimolzak

wiceprezes zarządu, SW Research

Z wykształcenia socjolog i matematyk. Z zamiłowania statystyk, badacz marketingowy i społeczny, ściśle związany z metodami ilościowymi w naukach społecznych. Posiada ponad 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów badawczych. Należy do Polskiego Towarzystwa Badania Rynku i Opinii. Uczestnik wielu konferencji, m.in. Poznań Game Arena, CyberResearch 3.0. Autor kilku publikacji naukowych. Na co dzień, działając jako Wiceprezes Zarządu SW Research, a zarazem Główny Analityk, czuwa nad merytorycznym poziomem publikowanych raportów.